FLEXIO-RO47
Color:
Translucent Blue / Blue / Orange
Description
Front
Round lens shape
Temples
Flex 360 Hinges
Grip Tech Sleeves
Frame width
124mm
Bridge width
18mm
Temple length
130mm
Lens width
47mm