FLEXIO-RS50
Color:
Translucent Blue / Blue / Orange
Advantages:
Description
Front
Rounded Rectangular Front
Temples
Flex 360 Hinges
Grip Tech Sleeves
Frame width
128mm
Bridge width
18mm
Temple length
130mm
Lens width
50mm