FLEXIO-H49
Color:
Blue / Green
Advantages:
Description
Temples
Flex 360 Hinges
Grip Tech Sleeves
Front
Hexagonal Front
Frame width
125mm
Bridge width
17mm
Temple length
130mm
Lens width
49mm